KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7919698
nr 791 9698
Etsning
kolorerad, "Indien", löst blad (boksida), motivets mått: 33 x 48
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 november 2012
kl 18:16:47
800 kr
600 kr
800 kr
900 kr
Etsning
Kondition: slitage, skador
nr 791 9698
Etsning
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
måndag 19 november 2012 |